Співпраця з IT-компаніями

Екскурсія в IT-компанію ELEKS

ТРАВЕНЬ 2019

29 травня 2019р. запланована екскурсія студентів коледжу в IT-компанію ELEKS.

Працевлаштування випускників коледжу в компанії N-iX

ЧЕРВЕНЬ 2018

Кращі випускники нашого коледжу мали можливість пройти співбесіду в компанії N-iX для працевлаштування. Рівень знань  окремих студентів приємно вразив рекрутерів і тімлідерів компанії.

Зустріч з Expert in Software Engineering in Test Павлом Фатулою

Сьогодні відбулася зустріч з експертом ІТ-компанії Softserve Павлом Фатулою на тему “Testing Essentials“. Під час виступу Павло поділився досвідом роботи з автоматизації  Web, Desktop, Web services, Mobile solutions and Performance Testing, а також розробкою нової компетенції  Software Engineering in Test. Студенти з цікавістю прослухали інформацію   про надання консультацій клієнтам щодо вибору стратегії тестування, впровадження автоматизованого тестування з “нуля” та постановки процесів для забезпечення якості на проектах.

Впродовж виступу студенти коледжу мали змогу вести діалог з експертом, ознайомитися з процесами працевлаштування в ІТ-компанію Software, а також  отримати відповіді на питання, які в них виникали.

 

Зустріч із представниками Львівського IT Кластера

У Всесвітній день інформації в наш коледж завітали представники Львівського IT Кластеру (Lviv IT Cluster) Богдана Андрусів і Христина Мартиняк. Вони ознайомили студентів із завданнями, можливостями, а також із освітніми проектами, що реалізуються Львівським IT Кластером.
Зустріч була змістовною і повчальною. Студенти в черговий раз зрозуміли необхідність вивчення інформаційних технологій та англійської мови.