До нас завітав Миколай

Хоча передчасно, але до нас завітав Миколай і приніс він для нас подарунок – нову плитку у вестибюль коледжу.Тепер, зайшовши до коледжу, потрапляємо в атмосферу передсвяткового настрою.    

Студентська осінь 2019 р.

У нашому коледжі стає традицією напередодні Дня студента і Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку проводити молодіжний захід  “Студентська осінь“, який згуртовує  студентів та викладачів коледжу. Привітання  директора   коледжу к.п.н. Дещинського Ю.Л., нагородження кращих студентів, концерт,  який організувала  студентська рада, пікнік із смаколиками і теплі усмішки зігріли похмурий день.      

Вшанування роковин смерті митрополита Андрея Шептицького

Вшановуючи  роковини смерті митрополита Андрея Шептицького, у нашому коледжі відбулися  виховні години з використанням мультимедійних засобів. Особливо цікаві презентації   зробили студенти групи ЗІ-13 під керівництвом куратора Ничай Г.Г.

Зустріч з нашим випускником – успішним айтішником

Сьогодні відбулася зустріч із нашим випускником 2018 р., наймолодшим розробником програмного забезпечення компанії  N-iX  Кривошеєю Владиславом.  Спілкуючись із студентами,  Владислав розказав про свій шлях до айтішника і як у цьому йому допоміг коледж, поділився життєвим досвідом і планами на майбутнє.    

Анонс подій Гурток “WEB-програмування”

З 07.11.2019 р. розпочинає роботу гурток “WEB-програмування“. Графік занять: четвер – 14.05 -15.40 Керівники: Юнак О.М., Мироненко Х.В. Усім бажаючим займатися в гуртку звертатися у Центр комп’ютерних технологій (каб. 309н).  

Еко-вікенд

Долучитися до здорового способу життя це завжди класно. Не пропустили наші студенти і “Еко-вікенду” у Львівській політехніці, який проходив  26 жовтня  у рамках  Дня здоров’я. Лекторій, ярмарок, дозвілля, грамотність, простір – це ті тематичні напрями, які запропонували організатори. Перегляд вистави про здоров’я, аеробіка, частування фруктами та різноманітними смаколиками – так провели цей день у Львівській політехніці […]